KURUMSAL / Değerlerimiz


Değerlerimiz
ACEM BETON var olduğu manevi zenginliklerden ilham alarak kurulmuş, hiç durmadan ilk günkü heyecan ile büyümeye devam eden ve her çalışanına sahiplenme duygusu ile bünyesine dahil eden büyük bir ailenin adıdır. Bu ailenin en temel amacı; bu değerleri, altına imza attığı her işe yansıtmaktır.

Malatya'nın birçok noktasında ACEM imzasını taşıyan ikon yapılar ve bu yapılarda kullanılan ürünler mevcuttur. Bu başarının en önemli sermayesi, üç ana değer üzerine inşa edilen davranış modelindedir: saygı, sorumluluk ve yenilikçilik.

Saygı
İnsanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. Biz tüm çalışmalarımızda, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

Sorumluluk
Sırası ile insan hakları, çevresel sorumluluk, ekonomik sorumluluk, ürün ve hizmet sorumluluğu, çalışanlara en iyi iş ortamı sorumluluğu ve topluma katkı konularının nasıl çalıştığını biliyoruz ve bu sorumluluklarımızın hep bilincinde olduğumuzu belirtiyoruz.

Yenilikçilik
ACEM BETON olarak sürekli gelişim için, değerlerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. Üzerinde imzamızı taşıyan her ürünümüzün en iyi kalite noktasına ulaşmasında AR-GE ve inovasyona verdiğimiz stratejik önemin yer aldığını biliyoruz.